KONST / Litografier / Färglitografi 13027007
nr 1302 7007
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Stockholms Stadshus. Signerad, numrerad 75/100. Motivet: 46x61cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:08:38
10/1 10:33:33
700 kr
16/1 23:26:35
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas